Wey wolf / Cesta vlka

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wey wolf is the game of life of wolves in the wild.


    We are looking for collaborators/Hledáme spolupracovníky

    Attila
    Attila
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 27. 04. 16

    We are looking for collaborators/Hledáme spolupracovníky Empty We are looking for collaborators/Hledáme spolupracovníky

    Příspěvek pro Attila Thu Apr 28, 2016 2:41 pm

    Zdravím,
    Jistě jste si tedy četli, co mám v plánu s touto hrou. Je mi jasné, že to tedy sama nezvládnu a hledám proto někoho, kdo by mi pomohl. Předem říkám, že za toto nic nedostanete, žádné peníze, také nechci abyste na tom pracovali nonstop. Je to pro dobrovolníky. Dále je mi jedno zda budete v daném oboru začátečník, pokročilý nebo odborník.

    - Řešitel problémů
    - Producent
    - Hlavní softwarový architekt a vývojář
    - Dodatečný programátor hry
    - 3D umělec
    - Hudba
    - Grafický desinger
    - Umělci v Unity 3D
    - Znalce vlčího chování

    Pokud by měl někdo zájem, nechť mi napíše na můj e-mail: weywolf-oficial@email.cz
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Hello,
    Surely you've read before, what I plan to play this game. I know, that I can't do this myself, so I am seeking someone to help me. I'm warning you, that you'll get nothing from this, no money, and I don't want work nonstop on this, so you shouldn't work on it nonstop, too. It is for volunteers. Next, I don't care If you are beginner, intermediate or expert in this.

    - Problem solvers
    - Producer
    - The main software architect and developer
    - Additional games programmer
    - 3D artist
    - Music
    - Graphic desinger
    - Artists in Unity 3D
    - Wolf behavior expert

    If anyone is interested in this, write on this e-mail: weywolf-oficial@email.cz

      Právě je Fri Apr 26, 2024 6:47 pm