Wey wolf / Cesta vlka

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wey wolf is the game of life of wolves in the wild.


2 posters

    Our collaborators/Naši spolupracovníci

    Attila
    Attila
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 27. 04. 16

    Our collaborators/Naši spolupracovníci Empty Our collaborators/Naši spolupracovníci

    Příspěvek pro Attila Sat Apr 30, 2016 10:06 am

    Zde má právo každý spolupracovník, který nám pomáhá napsat něco o sobě. Kam chodí na školu, kolik mu je atd. Prostě napíše o sobě několik věcí, ať víme s kým máme tu čest.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Here, everyone has the right to associate, which helps us to write something about yourself. Where they go to school, how old he is and so on. Just give themselves a few things, so we know who we're dealing with.
    Attila
    Attila
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 27. 04. 16

    Our collaborators/Naši spolupracovníci Empty Re: Our collaborators/Naši spolupracovníci

    Příspěvek pro Attila Sat Apr 30, 2016 10:41 am

    Tak fajn napíšu něco o sobě.
    - Byla jsem členkou 5 - 6 vlčích textových rpg her než jsem se rozhodla tuto hru stvořit.
    - Snažím se pomáhat svým spolupracovníkům, členům fóra, vždy se jim snažím poradit a nikdy je neodstrčím.
    - Hraji hru Wolfquest, kde mě můžete možná jednoho dne najít pod jménem "Vendula", WQ ale jen 2.5.1 - 2.7 nemám účet.
    - Pracovala jsem v létě na letním táboře
    - Stále jsem na základní škole, ale plánuji do budoucna na nějakou grafickou školu, nebo prostě na školu kde se učí tvořit hry.
    -Učím se lehce modelování
    - Snažím se dobře vylepšit své digitální kreslení vlků.
    - Můj jazyk je čeština, která bude také ve hře, samozřejmě i angličtina bude ve hře.
    - Jazyk který hodně často používám ve škole a který mi dělá známku 2 - 3 je angličtina.
    - Usiluji o herním průmyslu = chci vytvářet hry.
    - Mám respekt ke všem členům tohoto fóra a nijak mi nezáleží na postavení, které máte, stále mám ke všem respekt.
    - Studuji lehce psí chování na mých dvou psech a přirovnávám si je k vlkům - není v nich moc velká odlišnost, snad jen menší velikost a sklopené uši.
    - Je mi 13, ale tento rok (2016) mi už bude 14
    - Mám dva psi a dva kocoury (bratry)
    - Strávila jsem nejméně 300 hodin hraním WQ a stále se těším, až si hru zahraji znova.
    - Učila jsem se programovat, ale poté jsem toho nechala.
    - toto je má jediná hra
    - Hraji také textovou hru s názvem "Mois Gris"
    - Miluji dokumenty o vlcích a budu ráda když mi nějaký pošlete do správ Very Happy
    - Při tvorbě hry se zaměřuji na vzhled mapy ve hře, vzhled hry, úkoly ve hře, levelování a bla bla bla...
    - Pár kluků ze třídy mi říkají, že jsem krásná a umím řešit logické nesrovnalosti.
    - Vždy dávám přednost dokumentům před pohádkami.
    - Velice se mi líbí sibiř
    - Jsem holka
    - Miluji hru slither.io :3
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Okay I'll write something about yourself.

    - I was a member of the 5-6 Wolves text rpg games before I decided to create this game.
    - I'm trying to help their colleagues, members of the Forum, we always advise them, I try and never say no.
    - Playing a game WolfQuest where I can maybe someday find under the name "Vendula", but WQ 2.5.1 - 2.7 do not have an account.
    - I worked in the summer at summer camp
    - I was still in elementary school, but plans for the future at a graphic school, or simply to the school where they learn to form the game.
    - I learn easily modeling
    - Trying to improve your well-digital drawing wolves.
    - My language is Czech, which will also be in the game, of course, English will be in the game.
    - The language is very often used in school and that makes me grade 2-3 English.
    - I strive for the game industry = I want to create games.
    - I have respect for all members of this forum and does me no matter the position you have, I still have all the respect.
    - Studying dog behavior lightly on my two dogs and liken them to wolves - not in them much of a difference, perhaps smaller in size and folded ears.
    - I'm 13, but this year (2016) I'll be 14
    - I have two dogs and two cats (brothers)
    - I spent more than 300 hours playing WQ and still look forward to going to play the game again.
    - I learned to program, but then I stopped.
    - This is my only game
    - Text also plays a game called "Mois Gris"
    - I love documentaries about wolves and I'll be glad when I do send some messages: D
    - When creating a game focused on the appearance of the maps in the game, the game looks, tasks in the game, leveling up, and blah blah blah ...
    - A couple of guys from the class tell me that I'm beautiful and I can solve logical inconsistencies.
    - Always I prefer the documents before fairytales.
    - I really like Siberia
    - I'm a girl
    - I love the game slither.io: 3

    learn
    Kamiya
    Kamiya


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 28. 04. 16
    Age : 21

    Our collaborators/Naši spolupracovníci Empty Re: Our collaborators/Naši spolupracovníci

    Příspěvek pro Kamiya Sat Apr 30, 2016 1:27 pm

    Takže aj ja tu niečo napíšem o sebe.

    - Som Slovenka
    - Som dievča
    - Chodím na základnú školu
    - Najlepšie mi ide angličtina
    - Mám v pláne ísť na Anglickú školu (na Slovensku)
    - Tento rok budem mať 14 rokov
    - Najlepšie mi ide kreslenie na papier
    - Aktívne hrám zatiaľ na dvoch trpg-čkach
    - Milujem vlkov
    - Kedysi som hrala Wolf Quest, avšak dostala som nový notebook a neviem, či si tú hru mám nainštalovať znova
    - Milujem hudbu
    - Snažím sa správať slušne a nenadávam až kým nedostanem povolenie
    - Je ľahké ma naštvať, avšak na internete sa snažím veľmi nehnevať.
    - Rada píšem príbehy
    - Rada vytváram nové trpg-čka
    - Milujem anime
    - Túžim ísť do Japonska
    - Učím sa po Japonsky

    -------------------------------

    I'll write a little about myself now.

    - I'm Slovak
    - I'm a girl
    - I still attend elementary school
    - I'm best at English
    - I'm planning on going to English school (in Slovakia)
    - I'm going to be 14 this year
    - I'm good at drawing on paper
    - I'm active on 2 trpgs.
    - I love wolves.
    - I used to play Wolf Quest, but I've got a new laptop so I don't know if I should install the game again.
    - I love music
    - I'm trying to act appropriate and I won't curse until someone tells me I can
    - It's easy to piss me off, but I'm trying to not get angry on the internet
    - I like to write stories
    - I like to create new trpgs
    - I love anime
    - My dream is to go to Japan.
    - I'm learning Japanese.

    Sponsored content


    Our collaborators/Naši spolupracovníci Empty Re: Our collaborators/Naši spolupracovníci

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 10:11 pm